VI Walizka

Czyli rzecz o tym w co się spakować:)

Prześliczną walizkę podręczną już posiadałam więc stwierdziłam, że dokupię taką samą do zestawu. Oto moje cudne walizeczki:)


 Nie wiem skąd przekonanie u dziewczyn, które czekają do ostatniej chwili z zakupem walizki, gdyż nie wiedzą jakimi liniami lotniczymi będą lecieć, więc walizka może nie pasować. Trzeba pamiętać, że pewne standardy, są przestrzegane przez wszystkie firmy z usługami lotniczymi, więc standardowe rozmiary walizek, są dopasowane do każdej korporacji. Częściej istnieją różnice co do kilogramów przewożonych rzeczy, aniżeli do rozmiaru:)

W przypadku moich walizek podaje rozmiary:
Mała:
szerokość - 34 cm,
wysokość - 50  cm,
głębokość - 21 cm,
waga - 2,4 kg,
Duża:
szerokość - 48 cm,
wysokość - 70 cm,
głębokość - 28 cm,
waga - 4 kg,

Do wyboru trzy różne fasony: nowojorskie taksówki, NYC oraz British....


Polecam przeszukać Allegro, jeżeli któraś wpadnie w oko, bo można znaleźć bardzo ciekawą ofertę i sporo zaoszczędzić:) ja swoje zakupiłam właśnie tam za Małą 100zł, Duża 200zł. Polecam niezwykle wytrzymałe i gustowne:)))


A Ty masz już swoją walizkę? albo wyobrażenia co do jej koloru, wyglądu?

2 komentarze:

 1. Podobno lepsze są te normalne walizki z materiału ponieważ mniej ważą ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno:))
   Podałam wagowo jak prezentują się:)
   4kg w przypadku dużej i 2kg mała to niedużo :)
   mam też materiałową tylko taką porządną z grubego materiału i...waży więcej.... a inne lekkie słabizny materiałowe, to ja obawiam się, że mogą nie przeżyć transportu... widziałam erasmusowe walizki w opłakanym stanie, zwłaszcza te materiałowe:/ więc swoją dobierałam z należytą starannością:)
   dlatego odpowiedzialnie Polecam!:)

   Usuń